неділя, 11 грудня 2016 р.
Інструкції та поради на уроках читання
Як вчитись читати?
1.Вивчи голосні і приголосні букви.
2.Навчись з ними складати склади.
3.Читай складами і цілими словами.
Дидактичні та інтелектуальні ігри для учнів початкових класів
В ідеалі
школа має бути такою, щоб на кожному уроці виникала мотивація, щоб навчання
було не метою вчительських завдань і учнівського виконання, а чимось зовсім
іншим, щоб це була захоплива для учнів дія.
С.
Соловейчик
середа, 30 листопада 2016 р.
Заняття з математики з обдарованими дітьми
Тема
заняття: розвиток творчих здібностей під
час виконання різних видів логічних задач.
Мета
заняття: вчити розв’язувати логічні задачі з елементами творчого пошуку,
сприяти розвитку математичної
інтуїції,
активізувати розумову діяльність , формування уміння використовувати свої
знання на практиці.
Хід заняття
I.
Організаційний момент.
II.
Логічна розминка.
Троє учнів грали шахи. Кожен
зіграв по дві партії. Скільки зіграно партій.
Урок математики у 2 класі
Тема: Письмове
віднімання двоцифрових чисел.
Мета: Ознайомити
учнів з письмовим відніманням двоцифрових чисел;
закріпити вміння письмового
додавання двоцифрових чисел;
формувати уміння розв’язувати
задачі; розвивати логічне мислення.
Обладнання: комп’ютер,
роздатковий матеріал для групової та індивідуальної
роботи.
Хід уроку
I. Актуалізація опорних знань.
- Яке сьогодні число? (16)
- З яких цифр складається?
- Що означає кожна з цифр?
вівторок, 29 листопада 2016 р.
Урок літературного читання у 3 класі
Тема: За добро платять добром. Дивовижні
перевтілення. «Кривенька качечка»
(українська народна казка)
Мета: Вчити учнів виділяти в тексті дійових осіб, давати їм
характеристику;
спостерігати за структурою та
сюжетом казки; формувати навички
правильного і свідомого читання;
розвивати зв’язне мовлення; виховувати
прагнення творити добро.
Обладнання:
старовинні предмети для прядіння: веретено, починок, кужілочка.
Хід
уроку
I. Організаційний момент
Продзвенів
уже дзвінок,
починаємо
урок.
Щоб урок
пройшов не марно,
треба
сісти рівно й гарно.
Природні угруповання рідного краю
Конспект уроку природознавства
Мета: Сформувати у дітей поняття «природне
угруповання», ознайомити із групами живих організмів, які там живуть;
ознайомити із лісом як природним угрупованням; виховувати любов до природи;
бережне ставлення до лісу; розвивати естетичні почуття.
Обладнання: мультимедійна
презентація.
«Формування природознавчої компетентності молодших школярів»
Методичні рекомендації
до семінару
«Формування
природознавчої компетентності молодших
школярів»
Компетентність – це знання, проінформованість, досвід, обізнаність.
Природознавча
компетентність учня початкових класів – це особистісне утворення, що характеризує
здатність учня розв’язувати доступні соціально і особистісно значущі для нього
практичні та пізнавальні проблемні задачі, пов’язані з реальними об’єктами
природи у сфері відносин «людина – природа»
Урок природознавства у 1 класі
Тема: Яку будову мають рослини?
Мета: Формувати в учнів предметні компетентності:
-
навчальну: ознайомити з будовою рослин, з'ясувати,
значущість кожного органа;
-
розвивальну: розвивати зв'язне мовлення,
мислення, увагу, спостережливість, дослідницькі навички;
-
виховну: виховувати дбайливе ставлення
до природи.
Виховна година "Доброта починається з дитинства"
Тема. Доброта починається з дитинства.
Мета: формувати в
учнiв цiннiсну орiєнтацiю, здатнiсть формулювати
моральнi судження, розвивати умiння вiдрiзняти погане вiд доброго,
виховувати позитивне свiто сприйняття.
Обладнання: аудiозапис музики, плакати з українськими народними
прислiв'ями
та приказками на тему «Доброта»
Хiд заняття
На класнiй дошцi вгорі прилаштовано плакати з приказками та
прислiв'ями на тему«Доброта».Бiля бокової стiни влаштована виставка дитячих малюнкiв на тему «Добрими ділами прикрасимо світ».
Підписатися на:
Дописи (Atom)